22. jūlijs 2023, plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāles Lielā zāle

Brodvejas mūziklu zelta izlase

Ar desmit krāšņiem koncertiem no 15. līdz 23. jūlijam norisināsies devītais “Jūrmalas festivāls”, grandiozākais vasaras muzikālais notikums Dzintaru koncertzālē, pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus.

22. jūlijā ar Brodvejas mūziklu zelta izlasi festivālā viesosies izcilas angļu skatuves teātra zvaigznes, pasaulē augstu vērtēti dziedošie aktieri, kuri uzstājušies Karaliskajā Alberta zālē, Londonas Barbican, Glastonberijā, un, West Endteātrī, kas līdz ar Ņujorkas Brodveju ir paša augstākā līmeņa mūziklu teātris pasaulē. Mūzikls pamatoti kļuvis par pasaulē iemīļotu žanru, kurā spraigi un aizkustinoši sižeti savijušies ar elpu aizraujošām dejām un emocionāli uzrunājošu mūziku. Pie Jūrmalas festivāla orķestra pults stāsies Roberts Pērviss, kurš diriģējis neskaitāmus iestudējumus slavenajā West End teātrī Londonā.

Piedalās:

Mūziklu zvaigznes no Londonas

Jūrmalas festivāla orķestris

Diriģents Roberts Pērviss (Robert Purvis, Lielbritānija)

Mūziķi

Jūrmalas festivāla orķestris

Jūrmalas festivāla orķestris

Roberts Pērviss

Roberts Pērviss

Diriģents

Roberts Pērviss

Roberts Pērviss

Diriģents

Roberts Pērviss (Robert Purvis, Lielbritānija) sāka savu karjeru, spēlējot deju nodarbībās, un galu galā kļuva par muzikālo direktoru Londonas laikmetīgo deju kompānijas priekšnesumiem, un Sadlers Wells tūrēs un sezonas laikā.