22. jūlijs 2023, plkst. 20:00
Dzintaru koncertzāles Lielā zāle

Brodvejas mūziklu zelta izlase

Ar desmit krāšņiem koncertiem no 15. līdz 23. jūlijam norisināsies devītais “Jūrmalas festivāls”, grandiozākais vasaras muzikālais notikums Dzintaru koncertzālē, pulcējot izcilus latviešu un ārzemju mūziķus.

22. jūlijā ar Brodvejas mūziklu zelta izlasi festivālā viesosies izcilas angļu skatuves teātra zvaigznes, pasaulē augstu vērtēti dziedošie aktieri, kuri uzstājušies Karaliskajā Alberta zālē, Londonas Barbican, Glastonberijā, un, West End teātrī, kas līdz ar Ņujorkas Brodveju ir paša augstākā līmeņa mūziklu teātris pasaulē. Mūzikls pamatoti kļuvis par pasaulē iemīļotu žanru, kurā spraigi un aizkustinoši sižeti savijušies ar elpu aizraujošām dejām un emocionāli uzrunājošu mūziku. Pie Jūrmalas festivāla orķestra pults stāsies Roberts Pērviss, kurš diriģējis neskaitāmus iestudējumus slavenajā West End teātrī Londonā.

Piedalās:

Rodnijs Ērls Klārks (Rodney Earl Clarke, Lielbritānija)
Keitija Bērtila (Katie Birtill, Lielbritānija)
Eimija Atkinsone (Aimie Atkinson, Lielbritānija)
Jūrmalas festivāla orķestris
Diriģents Roberts Pērviss (Robert Purvis, Lielbritānija)

Aptuvenais koncerta ilgums: 2 stundas 20 minūtes

Mūziķi

Jūrmalas festivāla orķestris

Jūrmalas festivāla orķestris

Roberts Pērviss

Roberts Pērviss

Diriģents

Roberts Pērviss

Roberts Pērviss

Diriģents

Roberts Pērviss (Robert Purvis, Lielbritānija) sāka savu karjeru, spēlējot deju nodarbībās, un galu galā kļuva par muzikālo direktoru Londonas laikmetīgo deju kompānijas priekšnesumiem, un Sadlers Wells tūrēs un sezonas laikā.

Rodnijs Ērls Klārks

Rodnijs Ērls Klārks dzimis Griničā, Londonā, un ir profesionāls basa-baritona operdziedātājs. Viņš ir ārkārtīgi populārs ar savu dinamisko sniegumu un tika slavēts kā "dziedātājs, kas jāskatās". Rodnijam ir liela pieredze uz skatuves, viņš ir uzstājies daudzos TV, kino, koncertos un operās. Viņa ieguldījums mūzikas industrijā nepalika neatzīts, un viņš tika iecelts par Karaliskās mūzikas akadēmijas līdzstrādnieku. Viņa pašreizējais projekts ir Les Misérables, kurā viņš atveido Dignes bīskapu.

Keitija Bērtila

Keitija Bērtila

Soliste

Sākotnēji studējusi medicīnu Bristolē, Keitija sekoja savam sapnim kļūt par vokālo izpildītāju, studējot Muzikālo teātri Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Kopš tā laika viņa ir izbaudījusi daudzveidīgu karjeru teātrī un mūzikā, kā rezultātā viņa ir kļuvusi pazīstama ar savu silto un daudzpusīgo vokālu, sirsnīgo stāstījumu un dinamisko sniegumu. Kad viņa nedzied kā koncertsoliste, viņu var satikt solo šovos džeza klubos un festivālos. Viņai ir divi hiti pirmajā vietā iTunes džeza albumu topos: viņas debijas albums Baby, Dream Your Dream un viņas jaunākais EP Something’s Coming. Abos ierakstos viņas abas muzikālās mīlestības ir apvienotas ar muzikālā teātra dziesmu džeza līkločiem.

Eimija Atkinsone

Eimija Atkinsone

Soliste

Eimija Atkinsone ir godalgota britu aktrise un ierakstu māksliniece. Olivier nominētā aktrise un BBC muzikālā teātra balss uzvarētāja, Eimija pašlaik spēlē Vivianu Vordu iestudējumā Pretty Woman. Viņa ir visvairāk pazīstama ar Ketrīnas Hovardas atveidojumu filmas Six The Musical oriģinālajā sastāvā Londonas Vestendā. Viņa izdeva savu debijas albumu “Step Inside Love” 2017. gadā, un tas ir pieejams lejupielādei vietnēs Spotify, Apple Music, Google Play un citur. Eimija ir arī Lielbritānijas meiteņu grupas Goldstone dalībniece, kuras dziesma "I Feel the Love" iekļuva Eirovīzijas You Decide 2018 finālā.