1. augusts 2020, plkst. 19:30
Dzintaru koncertzāles Lielā zāle

Brodvejas mūziklu zelta izlase

Piedalās:

Solisti: Īans Virgo (Ian Virgo, Lielbritānija),

Demjans Hamblijs (Damian Humbley, Lielbritānija),

Sāra Foksa (Sarah Fox, Lielbritānija)

Jūrmalas festivāla orķestris

diriģents Roberts Pērviss (Robert Purvis, Lielbritānija)

Koncerts 2 daļās.

Mūziķi

Īans Virgo

Īans Virgo

Solists

Īans Virgo

Īans Virgo

Solists

Īens Virgo izglītību ieguvis Karaliskajā Mūzikas akadēmijā Londonā. Viņš ir augstu novērtēts, daudzpusīgs dziedātājs un aktieris, kura skaistā tenora balss jūtas kā mājās gan uz skatuves, gan uz ekrāna. Slavenajā West End teātrī viņš piedalījies The Kissing Dance izrādēs, kā arī atveidojis lomas populārajos mūziklos Mana skaistā lēdija un Operas spoks. Līdzās skatuves un filmēšanās aktivitātēm viņš dziedājis Leonarda Bersteina Mesas atskaņojumos ar Londonas simfonisko orķestri prestižajā Barbican zālē. Atveidojis lomas Stīvena Spīlberga filmā Band of brothers, filmā Before the Fall, kas 2016. gadā tika nominēta Oskaram kā labākā ārzemju filma, kā arī Rise of the footsolider – vienā no visvairāk pārdotākajām filmām DVD formātā Anglijā.

Demjans Hamblijs

Demjans Hamblijs

Solists
Sāra Foksa

Sāra Foksa

Soliste

Sāra Foksa

Sāra Foksa

Soliste

Sāra Foksa ir viena no spožākajām savas paaudzes britu dziedātājām, kura vienlīdz lieliski izpilda opermūziku, pasaules mūziku un mūziklus. Londonas Koventgārdena operā viņa dziedājusi Mikaēlu Žorža Bizē operā ’’Karmenā’’, Cerlīnu Volfganga Amadeja Mocarta operā ’’Donā Žuanā’’, kā arī citas operlomas Zalcburgas, Eksanprovansas un Glainbornas festivālos. Viņa koncertējusi ar tādiem orķestriem kā Berlīnes filharmoniķi, Birmingemas simfoniskais orķestris, Concerto Cologne, Oslo filharmoniķi, Apgaismības laikmeta orķestris un citiem.

Roberts Pērvis

Roberts Pērvis

Diriģents

Roberts Pērvis

Roberts Pērvis

Diriģents

Diriģents Roberts Pervis studējis kompozīciju Svētās Trīsvienības koledžā Londonā, pēc tam kļuva par koncertmeistaru Londonas laikmetīgās dejas kompānijai. Viņš sadarbojies ar daudziem pasaulē vadošajiem klasiskās dejas un muzikālo teātru horeogrāfiem, kā Gillian Lynne, Bob Coban, Ron Field, Martha Graham, u.c. Viņš diriģējis neskaitāmus iestudējumus slavenajā West End teātrī Londonā. Roberts uzstājies Āzijā un Jaunzēlandē ar Brodvejas iestudējumu The Secret Garden un ar Londonas Palladium izrādi Joseph and the amazing technicolor dreamcoat. Tāpat diriģents sadarbojies ar vairākiem itāļu opernamiem, kā Teatro Massimo Palermo, Teatro Verdi di Trieste un Teatro Lirico di Cagliari.

Jūrmalas festivāla orķestris

Jūrmalas festivāla orķestris